Тақырыбы: Сандарды оқу, жазу, салыстыру және жіктеу.
Мақсаты: Сандардың нумерациясымен байланысты білім, білік және дағдыларын тиянақтай түсу.
Ой - өрісін, есте сақтау қабілеттерін дамыту.
Ұқыптылыққа тәрбиелеу.
Көрнекіліктер: үлестірмелер бойынша
Әдісі: сұрақ - жауап,
Түрі: қайталау
Сабақтың барысы:
І. Ұйымдастыру кезеңі:-
сабаққа әзірлік
ІІ. Мақсат қою кезеңі: Тақырыбын, мақсатын хабарлау. Сандарды оқу, жазу, салыстыру және жіктеу.
ІІІ. Үй тапсырмасын тексеру: Оқу, талдау.
ІҮ. Білімдерін тексеру:
1. Көркем жазу 420
2. ауызша есептеулер
Ү. Бекіту:
1. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80, 90 100, 200, 300, 400, 500, 600, 700, 800, 900
№ 2
1, 10, 100, 9, 99, 999,
№ 3
679, 670, 600, 609, 79, 697, 690, 607, 97,
679 =600 + 70 + 9
№ 4
967, 960, 900, 906,
№ 5
73, 72, 71, 70, 69, 68, 67
538, 539, 540, 541, 542, 543, 544
697, 698, 699, 700, 701, 702, 703, 704
799, 800, 801
№ 7 3 * 6 5 * 2 51 * 53 36 * 39
салыстыру, талдау.
ҮІ. Үйге тапсырма:
№ 6
ҮІІ. Бағалау.
Сандарды оқу, жазу, салыстыру және жіктеу
- Manat
- 13 қаңтар 2014
- 15334
- 0
- 0
Ілмек сөздер: Сандарды оқу, жазу, салыстыру және жіктеу
Ұқсас жаңалықтар:
Екі таңбалы сандардың разрядтық құрамы
Сабақ негізделген оқу мақсаттары: 2. 1. 1. 2 екі таңбалы сандарды оқу, жазу және салыстыру...Қосу және азайту 78+22, 100 - 22
Сандардың ондық құрамы туралы біліміне сүйеніп, разрядтан екі рет аттап екі таңбалы сандарды қосу және азайтуды орындауды қалыптастыру Күтілетін...Екі таңбалы сандарды оқу, жазу, салыстыру
Қостанай қаласы, №9 орта мектебінің бастауыш сынып мұғалімі Гулсум Ермаганбетова...Математикадан сабақ топтамасы
Қарағанды облысы, Жезқазған қаласы, "№21 жалпы білім беретін орта мектебі"КММ математика пәні мұғалімі Искакова Эльмира Кенбаевна...Жай бөлшектер мен аралас сандарды салыстыру
Қызылорда облысы, Қызылорда қаласы, Талдыарал елдімекені № 215 орта мектебінің математика пәні мұғалімі Абдикаримова Гаухар Абдикаликовна...Пікірлер: 0
Пікір білдіру
Ақпарат
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.