Тақырыбы: Сен не істедің? (3 сынып)
Сабақ мақсаттары: Күн тәртібі турасында, әрекеттері туралы мағлұмат беруге, мағлұмат алуға дағдыланады.
Критерийлері: Белгілі тақырыпта тілдік жағдаяттарға қатысу және сұхбатты түсіну және олардың ойын толықтыру; Мәтін мазмұны бойынша, және кейіпкерлер іс - әрекеті туралы анықтаушы(қандай? нешеде? Қайда?) сұрақтарын қоя білу және жауап бере білу
Сабақтың кезеңдері
Ұйымдастырылуы
Тренинг «Сәлемдесу»
Топтарға бөлу (кәмпиттер үлестіру арқылы)
(Үйге берілген тапсырманы тексеру Жазба дәптерлерін кеңесшілер тексеріп есеп береді)
Басы кітаппен жұмыс
1 - тапсырма
Сен күзгі демалысыңда не істедің?
Ортасы 2 - тапсырма
Берілген мәтін бойынша сұрақты дұрыс қойып жауап беру.
?
Сен кеше сағат 2-де не істедің?
Сен жұма күні не істедің?
Сен жексенбіде не істедің?
Сен бүгін мектепке сағат нешеде келдің?
Сен қай қабатта оқисың?
Сен қай ауысымда оқисың?
ІІІ. Қолдану. 6мин
«Қай топ жылдам?» 4мин топқа беріледі.
V. Жинақтау. Класстер құру.
Мұғалімнің аты - жөні: Орынбаева А. А.
Толық жүктеу
Сен не істедің?
- aiboll
- 18 қаңтар 2017
- 3137
- 0
- 0
Ілмек сөздер: Күн тәртібі, уақыт, қысқа мерзімді жоспар
Ұқсас жаңалықтар:
Ұзақ мерзімді жоспар. Проценттерге есептер шығару
Пайыздың анықтамасын біледі. Бұрынғы алған білімдерін (ондық бөлшектерді бөлу, көбейту, қосу, азайту) қолдана алады....Біз білімді ұрпақпыз
Қарағанды қаласы, № 83 ЖОМ бастауыш сынып мұғалімі Исабаева Карлыгаш Нурлыбековна...Рационал сандарды көбейту және бөлу
Батыс Қазақстан облысы, Зеленов ауданы, Щапов ауылы Щапов орта жалпы білім беретін мектебі Сексенбаева А. К. математика пәні мұғалімі...Біз білімді ұрпақпыз
Мақсаты: оқушылардың әрбір пән бойынша алған білімдерін тиянақтау, топтар бойынша сайыс өткізу, шапшаңдыққа, жинақылыққа тәрбиелеу....Ойлы болсаң, озып көр
Оқушылардың әрбір пән бойынша алған білімдерін тиянақтау, топтар бойынша сайыс өткізу, шапшаңдыққа жинақтылыққа тәрбиелеу, ақыл – ойын дамыту....Пікірлер: 0
Пікір білдіру
Ақпарат
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.