Сабақтың тақырыбы: How much juice? How many apples?
Сабақтың мақсаты: How much juice? How many apples? тақырыбына байланысты оқушылардың білімдерін кеңейту. Countable and uncountable noun - ға байланысты some/ any сөздерін қолдануды үйрену. Оқушылардың білімге құштарлығын арттыру. Есте сақтау қабілетін дамыту.
Күтілетін нәтиже: Сөйлемдегі саналатын, саналмайтын зат есімдерге байланысты сұрақтар қоя алады, тағамдар мен сусын атауларын қолданып сөйлемдер құрастыра алады, еркін сөйлейді, сөздік қоры молаяды, тілді меңгеруде сыныптастары ықпал етеді.
Негізгі идея: оқушылардың бірлесе отырып білім алуы.
Қолданылатын әдіс - тәсілдері: «уақыт шеңбері», «карусель», Аллан Лейкен «бес саусақ», «Жигсо» әдісі, «бір сөз, бір сөйлем»
Дереккөздер: Оқулық, грамматикалық таблица
Уақыты Мұғалімнің іс - әрекеті Оқушының іс - әрекеті Ресурстар
4 мин Кіріспе Сыныпта ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру үшін «уақыт шеңберін» ұйымдастырамын. Суреттер пайдаланып, 3 топқа бөлемін. Шеңберлене тұрады, құрылымды пайдаланып, сөйлем құрастырады. Суреттер бойынша топқа бөлінеді. Оқулық
8 мин Warm - up
Listen and learn it by heart
Betty Bottle bought a bit of butter
But she bought a bit of bitter butter
Then she bought some better butter
But where is the bit of bitter butter Betty Bottle bought? Оқушылар үйге жаттауға берілген жаңылтпашты қайталай отырып, айтып шығады.
1 - жатттығу. Are there any…..? Is there any….? Құрылымын пайдаланып, сұрақтар құрастырады. Cуреттер
Сөздік
7 мин Exercise 3
Listen and read Exercise
Asel: Do you need anything else?
Zauresh: Let's have a look. We've got some pears, but aren't any plums. And there isn't any butter we've got some cheese.
Asel: Is there any apple juice left?
Listen and practice
Zauresh: There's a little, but there isn't much, so we need more.
Asel: And vegetables? Have we got many vegetable
Zauresh: Well, I can see a'few potatoes, but there aren't carrots.
Asel: Oh, and we need a lot of crisps. My little sister coming tomorrow.
Zauresh: I think that's everything. Let's go!
Сөздік
10 мин Work in pairs.
Exercise 4 Tick the correct columns. Look at the exercise 3
We use With CN With UN In positive sentences
Some
Any
Much
Many
A lot of
A few
A little
Is there …………………? Are there ………………? диаграмма
2 мин Сергіту сәті «Basket of fruit» ойынын ойнатамын.. Оқушылар өз қолдарына берілген жемістің аты аталғанда бір - бірімен орын алмасады. Бос парақша берілген оқушы тақтада тұрады. Босаған орынға отыруға тырысады.
10 мин. 5 - жаттығу. Суретте берілген заттар туралы сөйлемдер құрастыру. There are a lot of pears. There isn’t much orange juice. There are a few muchrooms. I can’t see any eggs.
2 мин Рефлексия Алан Лейкен« Бес саусақ» әдісі бойынша жасауды тапсырамын. Бес саусақ үлгісіндегі парақшаға рефлексия жазады. Стикерлер
3 мин «Бір сөз, бір сөйлем» әдісі бойынша жұптық жұмыста сабақты қорытындылаймыз Сабақ барысына оқушыларды формативті мадақтау түрінде бағалаймын. Жұбы айтқан сөзге екіншісі сөйлем құрастырады.
Үйге тапсырмаға байланысты сұрақтары болса сұрайды.
Тапсырма: 7 жаттығу. 50 бет.
How many apples? How much juice?
- 19822201
- 23 қаңтар 2016
- 4414
- 0
- 0
Ілмек сөздер: How many apples, How much juice, ағылшын тілі пәні бойынша сабақ
Ұқсас жаңалықтар:
How much juice? How many apples?
Ақтөбе қаласы, №39 қазақ орта мектебі ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Мусаева Гулзада Абдижалиқызы...Food and Drink
Ақтөбе қаласы, №39 қазақ орта мектебі ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Мусаева Гулзада Абдижалиқызы...Can you play the guitar?
БҚО, Орал қаласы №14 ЖОББМ ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Зиеденова Рима Құбайдоллақызы...Ағылшын тілінен қысқа мерзімді сабақ жоспарлар топтамасы
Ағылшын тілінен қысқа мерзімді сабақ жоспарлар топтамасы Топтамадағы сабақ тақырыптары: 1. Food and drink 2. Kazakh traditional food 3. How much...food and drink
The theme of the lesson : food and drink ...Пікірлер: 0
Пікір білдіру
Ақпарат
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.
Қонақтар,тобындағы қолданушылар пікірін білдіре алмайды.